O firmie

Kilka słów o naszej działalności

EKOCENTRUM Sp. z o. o., to inżynierska firma konsultingowa, specjalizująca się w doradztwie, projektowaniu, zarządzaniu projektami budowlanymi, zarządzaniu kosztami oraz wprowadzaniu najnowszych rozwiązań technicznych w projektach z zakresu ochrony środowiska oraz w budownictwie (obiekty kubaturowe, energetyka, infrastruktura drogowa, kolejowa, hydrotechnika).

Doświadczenie naszej firmy związane jest z zarządzaniem projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej, a także Banku Światowego, Banku Rozwoju Rady Europy, Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju oraz innych krajowych i międzynarodowych instytucji finansujących.

Główne sektory naszej działalności to:

  • Zarządzanie inwestycjami w sektorach ochrony środowiska, infrastruktury transportu, budownictwa kubaturowego, energetycznego oraz hydrotechniki, jako Inżynier Kontraktu lub jako Inwestor Zastępczy z wykorzystaniem standardowych procedur kontraktowych ( FIDIC ) i innych.
  • Pomoc techniczna, doradztwo techniczno-finansowe oraz usługi konsultanta, na wszystkich etapach przygotowania i realizacji inwestycji.
  • Studia i opracowani przedprojektowe, projekty techniczne i studia wykonalności oraz przygotowanie aplikacji o środki pomocowe.
  • Przygotowanie dokumentacji przetargowych.
0 +
ZAKOŃCZONYCH INWESTYCJI
0 +
ZATRUDNIONYCH SPECJALISTÓW
0 +
LAT NA RYNKU

Dlaczego warto nas wybrać?

Wybierz Ekocetrum. Wybierz doświadczenie i profesjonalizm.

Doświadczenie

Doświadczenie naszej firmy związane jest z zarządzaniem projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej

Profesjonalizm

Od 2006 roku posiadamy certyfikat ISO 9001 nr FS 513841 wydany przez British Standards Institution w zakresie całej naszej działalności

Ekologia

Naszym celem jest zapewnienie idealnych rozwiązań dla projektu z poszanowaniem ekologii i środowiska naturalnego

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Copyright © 2022. All Rights Reserved. Designed by i1 Group